Jaga seda postitust

Sel aastal on õige aeg pikkadeks lennureisideks – hinnad on keskmiselt 10% odavnenud

Sel aastal on pikkade lennureiside hinnad tuntavalt odavamad kui 2016. aastal, näitab Skyscanneri statistika. “Hinnad on langenud aastaga keskmiselt 10%,” ütles Skayscanneri esindaja Cat McGloin Lonely Planetile, lisades, et piletid võivad reisijatele olla soodsamad kui nad arvatagi oskavad.

McGloini sõnul on praegu keeruline ennustada, kas lennupiletite hinnad odavnevad ka edaspidi. Kes aga soovib odavatest hindades osa saada, võiks aegsasti broneerida. Juba praegu võiks hakata välja valima sügiseks või varatalveks planeeritud reise.

“Odavaid lende on lihtne leida, kui reisija on paidlik,” ütles McGloin. Otsingulehtedel tasub pileteid vaadates valida mitu erinevat väljalennukohta ning muuta kuupäevi.

Näiteks eestlased võiks lisaks Tallinna lennuväljale uurida ka Riiast ja Helsingist väljuvaid lende. Ka kuupäevad on olulised – kui reisija ei ole paindlik ja fikseerib oma sõidu kindlatele päevadele, jääb ta tõenäoliselt ilma suurest summast rahast. Lahkumis- ja naasmispäevi edasi-tagasi tõstes leiab pileteid, mis maksavad vahel isegi poole vähem kui esimese hooga leitud.

Loe ka: • NATUKE VAEVA JA ONGI OLEMAS: Kuidas leida odavaid lennupileteid?

Skyscanneri selle aasta statistika näitab, et Suurbritanniast väljuvad lennud USAsse ja Kanadasse on teinud suurima hinnalanguse. Vancouverisse on lennupiletid odavnenud lausa 18%. Tagasilennud Bostonist on sel aastal olnud 13% odavamad kui mullu.

11% odavamad on lennud Hongkongist, Kathmandust, Aucklandist, Shanghaist, Amritsarist ja Islamabadist.

Lennupileti Balile, Orlandosse, Torontosse, Berthi ja Manilasse saab 10% odavamalt kui eelmisel aastal.

Kütusehinnad on sel aastal tõusnud, aga see on ainult üks hinda mõjutav komponent. Hinda mõjutavad ka piletite nõudlus ja lennufirmade vaheline konkerents. Viimane ongi üks peamisi põhjusi, miks sel aastal on lendamine odavnenud.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri