Jaga seda postitust

Sel laupäeval on tänavatoidufestival Haapsalus, 1. septembril Kohtla-Järvel

Sel laupäeval, 18. augustil on Haapsalu vanalinnas festival Maitsete Promenaad, kus osaleb üle poolesaja toidupakkuja.

Festivaliala algab Kalda tänavalt ja osaliste allee ulatub Lossiplatsini. Vaata festivaliala ja osalejate nimekirja täpsemalt kaardilt!

Teiste seas on kohal näiteks MTÜ Eesti Pagulasabi. “18. augustil võtame osa Haapsalu Maitsete Promenaadilt, kus pakume Sri Lanka rahvustoite,” teatas mittetulundusühing oma Facebooki-lehel. “Menüüs on erinevad soolased suupisted ning neile, kes toekamat kõhutäit soovivad, on pakkuda nii loomaliha- kui ka juurviljakarrit riisiga. Lisaks saab maitsta kesari- ja dodalinimelisi traditsioonilisi maiustusi ning vürtsikat masala teed.”

Kell 13.30 on kõigile huvilistele masala tee valmistamise töötuba, mille viib läbi Sri Lankalt pärit ning Eestis elav Marya. Töötuba on külastajatele tasuta. Masala tee töötuba toimub projekti “Saame tuttavaks!” raames.

Toidufestival ka Kohtla-Järvel

Korraldaja Salt Street Food teatas, et toidufestivali peetakse tänavu ka Kohtla-Järvel. See toimub 1. septembril koostöös Kohtla-Järve linnavalitsuse ja ERR-iga Kohtla-Järve keskalleel.

“Meediakajastus tuleb otse läbi ERRi ja ETV+ kanalite,” teatas Salt Street Food Facebookis. “Orienteeritud siis seekord just meie idapiirkonna elanikele Narvast kuni Kohtla-Järveni, samuti lähinaabritele ida poolt. Kuna seal piirkonnas eelnevalt midagi sellist korraldatud pole, on oodata äärmiselt suurt osalejate hulka ja väga tegusat päeva.”

Festival algab kl 12 ja orienteeruv lõpp on kl 18.

Samaegselt Maitsete Tänavaga toimub ka Kohtla-Järve Järve linnaosa päev, mille pidulik avamine toimub on kl 13 Kohtla-Järve linnavalitsuse väljakul (samas toimub ka toidufestival). Sellele järgnevad linna loominguliste kollektiivide etteasted.

  • Kl 14:30 jätkub väljakul ETV+ ja Baltimaade talendishow “Bravo!” võitjate esitlemine
  • Kl 15:45 Sofia Rubina
  • Kl 17 Aljona Apina (Venemaa laulja)
  • Lastele on avatud mängulinnak.
  • Kl 16:45 kollektiivne õunavaiba kujundamine väljakul

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri