Jaga seda postitust

Siil Udus 2 ehk EV100 puhul tehtud nutimäng kontrollib teadmisi ja tutvustab Eestit

EV100 nutimäng on reisimäng, mille eesmärk on (taas)avastada põnevaid kohti Eestimaal ning saada üht-teist huvitavat teada nii nende kohtade endi kui ka Eesti ajaloo, looduse, inimeste kohta.

Nutimängu eelkäija on Saaremaal mängimiseks valmistatud Siil Udus. Nüüd saab samalaadset nutimängu mängida üle Eesti.

Mängus on üle Eesti u 1000 punkti ja kokku 2×500 küsimust. Kõik teksti-, pildi- ja heliküsimused on seotud Eestiga. Vastused on üldjuhul leitavad internetist.

Mäng kestab suve lõpuni, nii et aega kodumaa avastamisega on piisavalt. Ja muidugi, see on tasuta. 

Mängus osalemiseks, pead alla laadima NaviCup nimelise mobiilirakenduse. See on praegu saadaval vaid Androidi kasutavatele telefonidele. iOS versiooni veel ei ole.

Kui oled rakenduse alla laadinud, sisene EV100 mängu, trüki enda või tiimi nimi ja meiliaadress ning vajuta “Register”.

Avaneval kaardil näed kõiki punkte. Kui jõuad mingile punktile piisavalt lähedale, avaneb äpi ekraanil infotahvel, mis räägib sulle pisut selle koha kohta ja lõpus on ka küsimus, millele pead ise vastuse leidma. Küsimus ei ole üldjuhul selle kohaga seotud. Ära muretse kui vastad valesti, sul on võimalus veel proovida.

Mäng on mõeldud toredaks ajaviiteks, kuid keda innustab võistlusmoment, siis nende jaoks on olemas ka reaalajas tulemuste tabel. Punkte on palju, nii et aeg ei ole esmatähtis.

Iga kuu lõpus tehakse vahefiniš ja kingitakse igale alavõistluse võitjale väike meene. Alavõistlused on jaotatud Loodus, Matkarajad, Monumendid, Ajaloolised ehitised ja Tuletornid. Lisavõistlus käib ka lahedamate piltide kategoorias, aga selle juhendi leiad juba punktides kui mängima hakkad.

Tulemusi ja pildigaleriid hakkad nägema siin

EV100 nutimängu Facebooki-leht.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri