Jaga seda postitust

Solvangud, tõredad teenindajad, hullumeelne sisekujundus – Oslos avatud baar ootab sind

Oslo uusima baari eesmärk on teha sind võimalikult õnnetuks, kuid hoolimata sellest ootas rahvas kannatamatult selle avamist.

Misfornøyelsesbari (tõlkes „pahameele“ või „rahulolematuse baar“) soov on jätta oma klientidele ebameeldivaid mälestusi. Juba enne avamist põhjustasid baaripidajad potentsiaalsetes klientides segadust, kui teatati baari avamisest, aga siis määrati mitu korda uus avamisaeg – lootuses tekitada pettumust.

Aga see oli lapsemäng selle kõrval, mis pärast avamist juhtuma hakkas.

Baaris on kogu aeg unhappy hour, kui joogid maksavad eriti palju ning töötajad on ebaviisakad ning mornid, kirjutab Lonely Planet.

Saab veel hullemaks minna – rasedatele naistele on baaris alkoholi allahindlus.

Baari avamisajad on segadusttekitavad, neid muudetakse aega-ajalt suvaliselt. Ja kui sa arvad, et nende veebileht sind kuidagi teabe leidmisel aitab, siis seda ei juhtu – veebileht on sisutu.

Baaris on kolm ruumi: Paranoia, Skisofreenia ja Äng. Iga ruum on vastavalt nimele kujundatud.

Paranoia toas on seintele, põrandatele ja lagedele joonistatud sajad silmad.

Skisofreenia ruumis on neoonvärvid ja kõikvõimalikke psüühikahäireid kirjeldavad pildid. Ängis olles näed aga hullunud nägudega joonistusi. Baaris on tähelepanuväärsel kohal ka genitaalide joonistused.

Baari idee töötas välja kunstnik Christopher Nielsen. See paik on nii baar kui ka näitusepaik ning see kõik kokku peaks külastajaid provotseerima.

Meest on kritiseeritud, et äkki on ta psüühiliselt haige. Sotsiaalmeedias on nimetanud baari pettumuseks ja ebameeldivaks, kaevatud on vihase ja introvertse teenindaja üle, ent on ka neid, kes ootavad pikisilmi järgmist külastust.

Kui jätta Misfornøyelsesbari sisekujundus kõrval, siis tegelikult on see üks tavaline lõbustusasutus, milliseid meie pidime taluma okupatsiooni alal Eestis. Ebameeldiv ja ülbe teenindus, mornid ja rahaahned kelneridm iial ei tea, millal sisse saad – kõlab nagu Nõukogude Liit “hiilgeaegadel”.

Avalehe foto: Pixabay.com

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri