Jaga seda postitust

SOODUS: New York alates 389 eurost, New York + Florida alates 499 eurost

New Yorgi edasi-tagasi lendude on nüüd saadaval vähem kui 400 euro eest, teatas Estravel. Võimalus on külastada ühel reisil nii New Yorki kui ka Florida osariiki.

New York

New York. F: Pixabay.com

Sellisel juhul sisalduvad piletihinnas ka lennud New Yorgist ükskõik millisesse suuremasse Florida linna ja tagasilend Tallinnasse Miamist.

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

Toodud “alates” hinnatasemed eeldavad mõlemal lennusuunal Atlandi-ületust vahemikus esmaspäevast neljapäevani. Iga Atlandi ületuslend nädalavahetusel (reedest pühapäevani) lisab hinnale 25 €.

Lend sihtkohta ja sealt tagasi peab reeglite järgi jääma vahemikku 12.08.2017–30.04.2018.

• New York, Ameerika Ühendriigid al 389 €
• New York + Florida*, Ameerika Ühendriigid al 499 €

( * Tagasilend Eestisse peab reeglina algama Miamist. Kuid New Yorgist Floridasse lennates võid sihtkohaks valida lisaks Miamile ka järgmised linnad: Orlando, Tampa, Fort Lauderdale, West Palm Beach, Jacksonville või Tallahassee.)

Selle hinna eest tasub reisile minna terve perega, sest nii sügisene kui kevadine koolivaheaeg jäävad pakkumise kehtivusperioodi sisse. Florida kliima sobib mõlemal ajal rannapuhkuseks, samas osariigist leiad maailma suurimad teemapargid, troopilise looduse ja ohtralt soodsaid võimalusi sisseostude tegemiseks. Lisaks võid mõelda ka kruiisile Kariibi merel.

Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi opereeritavate lendudega pääsed üle Atlandi kummalgi suunal ühe-kahe ümberistumisega. Hinnas sisaldub kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu ning pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine Atlandi-ületuslendudel.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutusteks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada. Reisikuupäevades tuleb olla paindlik ja kindlasti osta pilet broneerimisega samal päeval.

Vaata ja broneeri Estraveli lehel.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri