Jaga seda postitust

SOODUS: Vähemalt kolmekesi koos lennates saab maailma parima lennufirmaga odavalt Okeaaniasse

Estravel pakub väga soodsaid Austraalia ja Uus-Meremaa pileteid maailma parima lennufirma Qatar Airwaysiga.

Soodsaim hinnatase eeldab minimaalselt 3 koosreisijat ning kehtib, kui lendu alustatakse Tallinnas ja lõpetatakse Helsingis. Lisatasu eest on võimalikud lennud Tallinnani ka tagasiteel ja samuti eriti atraktiivse hinnaga upgrade äriklassi.

Väiksest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu. 2017. aastal tunnistati nad meie planeedi parimaks lennufirmaks. Oma alamkategoorias oli ka nende äriklass maailma parim. Tegemist on ka ühega väga vähestest 5-tärni väärilistest lennukompaniidest maailmas.

Kõik hinnad lubavad vaid 15 € eest ühel suunal pikemat (kuni 96 tundi) peatust nüüdseks viisavaba Katari pealinnas Dohas.

Estravel soovitab seda võimalust ilmtingimata kasutada. Sest esiteks on tegemist põneva ja samas vähemalt majutuse poolest üsna taskukohase paigaga. Ja teiseks parandab peatuse tegemine oluliselt odavamate lennukohtade saadavust – võimalike reisikuupäevade valik võib  lausa mitmekordistuda.

Mitmel Qatar Airwaysi lennuliinil saad reisida uute ja moodsate lennukitega (Boeing 787 Dreamlinerid ja kahekorruselised Airbus 380-d).

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda –  isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kg ilma ühikupiiranguta.

Lubatud reisiperiood on pikk. Kui jõulude/aastavahetuse ja suvekuudega seotud kõrghooajad välja arvata, võid reisida kuni järgmise aasta oktoobrini. Pane siiski tähele, et soodsaimal hinnatasemel kohtade saamiseks on kindlasti vajalik suur paindlikkus kuupäevades (ja soovitatavalt Dohas peatumine).

Piletid tuleb välja osta 24 tunni jooksul pärast broneerimist ning mitte hiljem kui 10.11.2017 kl 18.00.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis

NB! Siin tootud hinnatasemed kehtivad ühe reisija kohta eeldusel, et koos lendab 3–9 inimest. 1-2 reisija puhul on pilet kuni 200 € kallim. Äriklassi hinnad kehtivad eeldusel, et on  vähemalt 2 koosreisijat.

  • Perth, Austraalia – hind turistiklassis al 819 € / Hinnalisa äriklassi eest al 499 €/suund
  • Melbourne, Austraalia – hind turistiklassis al 819 € / Hinnalisa äriklassi eest al 499 €/suund
  • Adelaide, Austraalia – hind turistiklassis al 839 € / Hinnalisa äriklassi eest al 499 €/suund
  • Sydney, Austraalia – hind turistiklassis al 859 € / Hinnalisa äriklassi eest al 499 €/suund
  • Brisbane, Austraalia – hind turistiklassis al 869 € / Hinnalisa äriklassi eest al 499 €/suund
  • Auckland, Uus-Meremaa – hind turistiklassis al 839 € / Hinnalisa äriklassi eest al 499 €/suund

Lisavõimalused:

  • Vaid 15 € lisamaksu eest saad ühel suunal teha kuni 96-tunnise peatuse Katari pealinnas Dohas. Peatumine parandab oluliselt ka soodsama hinnaklassi kohtade saadavust.
  • Tagasiteel on võimalik 80 € rohkem makstes saada ka lennud kuni Tallinnani, see eeldab eraldi piletite* kasutamist!
  • Vaid 499 € eest ühe lennusuuna kohta on võimalik reisida Qatar Airwaysi lendudel äriklassis. See hind katab lennud Tallinnast Tallinnani ja eeldab eraldi piletite* kasutamist (Euroopa-sisene ühenduslend toimub turistiklassis). Täiendava boonusena piisab mõlemaid suundi äriklassis lennates vaid kahest koosreisijast!

* Eraldi piletitega reisides on väga oluline osta lisaks lennupiletile ka reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse võimalike graafikumuutuste vastu. Reisiaegu planeerides tuleks eraldi piletitel jätta kahe lennu vahele vähemalt 2 tundi ning lennu saabumise ja laeva väljumise vahele vähemalt 3 tundi.

Vaata pakkumist ja broneeri siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri