Jaga seda postitust

Soome tuntud toidufestival SÖÖ!-nädalad tuleb Tallinna

25. jaanuarist 7. veebruarini toimub Tallinnas esimest korda toidufestival SÖÖ!-nädalad. Kahel pool Soome lahte samal ajal toimuvas kampaanias osaleb kokku viis linna, kus kahe nädala jooksul pakuvad kümned restoranid spetsiaalseid kampaania-roogasid vaid 10 euro eest.

Restoran Troika Tallinnas. F: Laura Eriksson / Improve Media Oy

Tallinna kohviku- ja restoranikultuur on viimaste aastakümnetega tormiliselt arenenud. Igal aastal lisandub uusi restorane, põnevaid maitseelamusi ning erinevaid kööke.

Niisama tormiliselt on arenenud ka huvi restoranides pakutava vastu ning juurdunud on harjumus jagada suurepäraseid maitsekogemusi sõprade ja pereliikmetega.

See kõik on loonud suurepärase eelduse restorane kaasava toidufestivali SÖÖ!-nädalad korraldamiseks. Tallinna esimeste SÖÖ!-nädalatega on liitunud 21 restorani, mis pakuvad kokku üle 50 eriroa.

SÖÖ!-nädalad on linnameedia City (city.fi) korraldatav populaarne toidufestival, mis on Soomes toimunud juba üle 20 aasta. SÖÖ!-nädalate kampaanias osaleb Soomes sel hooajal 160 kohvikut ja restorani ning kokku müüakse üle 100 000 portsjoni suurepäraseid roogasid.

SÖÖ!-nädalate Eesti-poolse turundusjuhi Ekert Illaste sõnul on tegu kogemuste ja silmaringi laiendamise festivaliga.

“SÖÖ!-nädalad on suurepärane võimalus teha tutvust restoranidega, kuhu varem pole sattunud või mille menüü pole seni kõnetanud. Põnevad pakkumised, hea teenindus ja garanteeritud hind võimaldavad festivalist osa saada kõigil huvilistel ning pakuvad kindlasti maitseelamusi ka kogemustega gurmaanidele,” selgitas Illaste.

Festivali põhireeglid on äärmiselt lihtsad. Vaja pole ei kuponge, koode ega äppe. Iga festivalil osaleva restorani menüüs on kogu festivali jooksul kuni kolm eripakkumist maksumusega 10 eurot, mida iga soovija võib vabalt tellida. Tihti lisavad restoranid kampaaniapakkumistele ka täiendavaid joogi- ja suupistevaliku pakkumisi.

Tallinna SÖÖ!-nädalatel osalevate restoranide nimekirja ja kogu info festivali kohta leiab veebilehelt www.söö10.ee. Jooksvat infot Tallinna festivali pakkumiste kohta saab SÖÖ!-nädalate lehelt Facebookis https://www.facebook.com/sootallinn/. Festivali Soome info leiab veebilehelt www.syö10.fi.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri