Jaga seda postitust

Stigo elektrirattad võtab Eesti esimese hotellina kasutusele Hilton Tallinn Park

Stigo laiendas oma elektrirataste võrgustikku Eesti hotellimaastikule ja alustas koostööd Hilton Tallinn Park hotelliga. Elektrirattaid saavad liiklemiseks kasutada nii hotelli töötajad kui ka külastajad.

Stigo tegevjuhi Ardo Reinsalu sõnul alustati koostööd, kuna hotell soovib oma ökoloogilist jalajälge vähendada. „Linnasüdames paiknevas majutusasutuses tuleb lühikesi ja energiakulukaid sõite ette palju. Stigo elektrirattaga tehtud sõidud on võrreldes autosõiduga koguni 95% energiasäästlikumad. Suureks plussiks on ka see, et kuna rattaid saab lihtsasti kaasa võtta siseruumidesse, ei pea muretsema nende hoiustamise eest ega otsima rattahoidlaid. See teeb linnas liikumise näiteks turistidele vägagi mugavaks ja turvaliseks.“

Ka Hilton Tallinn Parki tegevjuhi Daniel Habersatteri sõnul võimaldavad elektrirattad mugavalt külalistel avastada linna keskkonnasõbralikumalt, samuti on hotelli töötajatel ühest sihtpunktist teise lihtsam liikuda.

„Autostumine on suur probleem nii Euroopa suurlinnades kui ka Tallinnas. Ummikuid on päev-päevalt aina rohkem. Kuna keskkonnasäästlikkus on meile oluline, siis julgustame nii töötajaid kui ka hotellikülalisi rohelisemalt mõtlema ja energiasäästlikumaid liiklusvahendeid kasutama.“

Lisaks looduse säästmisele annavad jalgrattad võimaluse Tallinna uudistada. „Kui külastamise aeg on napp, jõuab siiski rohkem näha ja teha. Kalamaja, Pirita või Kadrioru ilu on ainult rattasõidu kaugusel. Mul on hea meel, et just kodumaine ettevõte meile selles abiks saab olla,“ lisas Habersatter.

Stigo on Eestist alguse saanud ettevõte, mis toodab, rendib ning müüb Eestis disainitud ja väljatöötatud lahti- ja kokkukäivaid elektrirattaid. Ettevõttel on edasimüüjaid 30 riigis Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas.

Stigo jalgrattad on kontorite vahel liiklemiseks kasutusele võtnud LHV pank ja teenust on testinud Taxify oma kontoris Lutheri kvartalis ning Eesti Energia.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri