Jaga seda postitust

Sügisesel koolivaheajal reisiti enim Türki ja Kreetale

Lõppenud koolivaheajal reisisid pered kõige rohkem Türki ja Kreetale, lisaks valiti nädalaseks puhkuseks ka Kanaari saari ning Egiptust, selgub Go Traveli müügistatistikast.

Istanbul. F: Pixabay.com

Reisibüroo Go Travel turundusjuhi Anu Vane sõnul sobivad Vahemere äärsed sihtkohad oktoobrikuiseks puhkuseks hästi, sest kui Põhja-Euroopas võib sel ajal juba lörtsi sadada, on seal veel soe ning päikeseline. Lisaks mängib sihtkoha valikul olulist rolli otselendude olemasolu ning hea hotellivõrgustik, et lastel oleks puhkuse ajal võimalik tegeleda nii basseinimõnude nautimise kui ka muude lemmiktegevustega.

“Sihtkohtade lõikes on Eesti inimeste eelistused hästi välja kujunenud. Türgi ja Kreeta olnud nimekirja tipus juba aastaid ning nii ka tänavu – Türki reisis kolmandik kõikidest sel nädalal puhanud inimestest, veidi vähem Kreetal. Üsna võrdselt puhati sel aastal ka Kanaari saartel ja Egiptuses, iga kümnes eelistas tänavu Jordaaniat,” selgitas Vane.

Koolivaheaja reisid on Vane sõnul äärmiselt populaarsed ning seetõttu soovitab ta neid pikalt ette planeerida, et saada soodsam hind ja koht heasse hotelli.

“Need pered, kus kasvavad koolilapsed, saavadki peamiselt vaid koolivaheaegadel puhata ning seetõttu soovitame reisid juba väga varakult ära broneerida, et tagada sihtkohas parim majutus,” ütles Vane.

“Jõulude ja aastavahetuse paiku minejad on tänaseks juba totaalselt hiljaks jäänud, aga kui soov on minna välismaale puhkama kevadistel koolivaheaegadel, siis oleks tagumine aeg valima ja broneerima asuda. Viimaste hetke hindadele koolivaheaja puhul lootma jääda ei tasu,” lisas Vane.

Lisaks pikalt ette mõtlemisele soovitab Vane lastega reisidel valida endale alati ka korralik reisikindlustus, et kindlustada peret ootamatute terviserikete, lendude hilinemise ja muude tõrgete vastu.

“Lastega reisides annab korralik kindlustus vajaliku südamerahu, sest lastega kipub tavaliselt alati midagi juhtuma. Olgu selleks ära löödud varvas või kaduma läinud mänguasjad, rääkimata basseini kukkunud nutitelefonist – heast kindlustusest on alati kasu,” sõnas Vane.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri