Jaga seda postitust

Sügisjazz kulmineerub USA trummilegendi Terry Bozzio kontserdiga

3. novembrini toimuv Sügisjazz toob Eestisse trummari Terry Bozzio ja maailma suurima häälestatud trummikomplekti.

5. oktoobril musitseerivad jazziklubis Philly Joe’s kaks sarnase mõttemaailmaga kitarristi Andre Maaker Eestist ja Ian Ethan Case Ameerikast kahel kahe-kaelaga kitarril ehk kokku 32 keelel ja instrumente on nende pagasis veel teisigi.

12. oktoobril esineb prantsuse kitarrilegend ja helilooja Marc Ducret, kes on hästi tuntud eesti muusikasõpradele oma varasematest külaskäikudest.

Hõimupäevade eelõhtul 15. oktoobril esitleb Kumu auditooriumis ansambel Elletuse oma uut heliplaati „Ilu sõitis jõge pidi“. Uue koosseisus laulab kõrvuti Liisi Koiksoniga ka Liina Saar. Uute eriliste häälte hulka Eesti vokaaljazzis kuulub kahtlemata Elina Hokkanen, kes esitleb sügisel oma uut soolokava.

Noore Jazzitalendi 2017 tiitli võitnud bassist Janno Trump toob 28. oktoobril kuulajate ette oma uue albumi kava. Tema 10-liikmeline energiast pakatav gruuviorkester Trump Conception on oodatud esineja ka mitmetes välisriikides.

Sügisjazzile paneb punkti 3. novembril USA trummilegend Terry Bozzio ja kelle mastaapne trummikomplekt võimaldab meistril mängida ka meloodilist ja harmoonilist muusikat. Bozzio on muideks kaasa löönud 25 Frank Zappa albumil ja teinud koostööd nii stuudios kui kontsertidel väga paljude jazz- ja rokkmuusika tippudega.

Sügisjazzi piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. Danske Banki klientidele on piletid 20% soodsamad. Lisainfo aadressil www.danskebank.ee/jazzkaar.

Allikas: Puhkaeestis.ee

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri