Jaga seda postitust

SUUR KÜSITLUS: Milliseid äpardusi puhkama minnes kõige sagedamini juhtub?

Maailma juhtiv majutuse broneerimise veebisait Booking.com küsitles enam kui 18 000 inimest 25 riigist, selgitamaks, milliseid äpardusi puhkama minnes kõige sagedamini juhtub.

Selgus, et üheks levinumaks probleemiks on asjade mahaunustamine – 36% küsitletutest ütles, et see teeb neile esimesel puhkusepäeval palju muret. Samuti leiti, et üheks kõige sagedamini maha jäävaks esemeks on lapse lemmikmänguasi või kaisuloom, mille on maha unustanud koguni 81% vastanutest.

Neil, kes reisivad ilma lasteta, ununevad kõige sagedamini inimeste kontaktandmed, kellega on vaja kokku saada (78%), aga ka majutusbroneeringu või reisikavaga seotud teave (76%), autorendi üksikasjad (74%) ja kohalik valuuta (72%).

Reisides on oluline ka õigete riiete kaasavõtmine, kuid selgub, et see tekitab puhkajatele palju probleeme. 65% inimestest tunnistas, et on riideid pakkides vigu teinud ning levinuimaks mureks oli valede jalanõude kandmine (36%), millele järgnesid liiga paljude riidekihtide kandmine (26%) ning ilma mütsita ringi liikudes päikesepõletuse saamine (25%). Eksimustena toodi välja ka see, et ei kantud piisavalt palju riidekihte (24%) või käidi ringi suveniiripoest ostetud T-särgis (22%).

Sõltumatu uuringu tellis Booking.com ja see viidi läbi esindusliku valimiga, mille pani kokku Research Now. Kokku küsitleti 18 496 vastajat (enam kui 1000 inimest nii Suurbritanniast, USA-st, Brasiiliast, Hiinast, Saksamaalt, Itaaliast, Hispaaniast, Prantsusmaalt, Indiast kui Venemaalt ning üle 500 inimese nii Austraaliast, Argentiinast, Belgiast, Kanadast, Taanist, Hong Kongist, Horvaatiast, Indoneesiast, Jaapanist, Mehhikost, Hollandist, Uus-Meremaalt, Rootsist, Taimaalt kui Taiwanist.) Vastajad täitsid internetis küsimustiku ajavahemikus 27. aprill kuni 15. mai 2017.

1996. aastal Amsterdamis väikese Hollandi idufirmana alustanud Booking.com B.V. on kasvanud üheks maailma suurimaks reisimisega seotud e-kaubanduse ettevõtteks. Booking.com kuulub Priceline Groupi (NASDAQ: PCLN) ja sel on 70 riigis asuvas 199 kontoris enam kui 15 000 töötajat.

Booking.com’i veebisait ja mobiilirakendused on saadaval enam kui 40 keeles, pakuvad üle 1,3 miljoni majutusasutuse ja hõlmavad enam kui 110 000 sihtkohta 227 riigis ja territooriumil üle maailma.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri