Jaga seda postitust

Suveajale üleminek Lux Expressi sõiduplaanides muudatusi ei too, osa Elroni rongide väljumisajad muutuvad

Seoses Elroni sõidugraafikute muutustega on Lux Expressini jõudnud murelike klientide tagasiside, kes kardavad ootamatuid muudatusi Eesti ja rahvusvaheliste busside liikumises. Bussigraafikud jäävad muutusteta, kinnitas Lux Express.

“Reisija saab olla kindel, et bussiajad ei muutu, sest meie väljumise ajad ei sõltu suvisest või talvisest ajast. Inimesed ei pea bussigraafikuid kontrollima ja nende järgi oma elu ümber sättima,” ütles Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik.

Küll aga muutub busside Venemaale jõudmise aeg, sest Venemaal kella ei keerata. “Ainus muutus, mille suveajale üleminek Lux Expressi sõiduplaani toob on tõsiasi, et kõik reisijad jõuavad suvel Peterburi tund aega varem. Väljumisajad Peterburist ei muutu,” ütles Sibrik.

Nii Eesti kui ka rahvusvahelistel liinidel tegid Lux Expressi bussid möödunud aastal kokku 63 116 reisi ning 93% reisidest saabus sihtpunkti õigeaegselt ilma hilinemiseta. Kokku reisis Lux Expressiga ligi 2,4 miljonit inimest.

Osa Elroni rongide sõiduplaan muutub

Seoses suveajale üleminekuga muutuvad alates tänasest mõne Tallinn-Narva, Tallinn-Aegviidu ja Tallinn-Pääsküla liini reiside sõiduplaanid, teatas Elron. Muudatused on tingitud suveajale üleminekuga kaasnevate rahvusvaheliste reisirongide sõiduplaanide muutumisest.

Suurimad muudatused on Tallinna-Narva liinil, kus on muudatusi nii hommikustel väljumistel, ekspressreisidel kui ka õhtusel Narva-Tallinn reisil.

Tallinn-Aegviidu liinil toob suveaeg kaasa kolme reisi sõiduplaani muutuse – lõunane Tallinn-Aegviidu reis hakkab väljuma senisest 13 minutit varem ehk kell 13:35 ja pärastlõunane reis väljub Tallinnast kell 17:03 ning Aegviidu-Tallinn reis alustab sõitu kell 15:26.

„Läänesuunal jääb käigust ära Tallinn-Pääsküla hommikune väljumine kell 7:10 ning lisandub väljumine kell 9:58. Minuti võrra muutuvad Tallinn-Pääsküla hommikuse reisi (väljumisega kell 8:22) Hiiu ja Kivimäe peatusest väljumise ajad ning osadel õhtustel reisidel Nõmmelt väljumise kellaajad,“ lausus Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mariis Adamberg. „Muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.“

Sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri