Jaga seda postitust

Tahiti reklaamib end videolugudega, mille filmijad saavad reisi tasuta

Okeaanias asuvad Tahiti saared on maagiline paik, ent sinna satuvad vähesed, sest Prantsuse Polüneesia on maailma kuklapoolel ning nii sinna lendamine kui ka kohapealne turistielu on päris kallis.

Tahiti turismiamet pakub aga võimalust reisida paradiisisaartele tasuta. Pakkumine on peredele ning paaridele. Selleks tuleb natuke vaeva näha, kirjutab Travel+Leisure.

Kõigepealt tuleb filmida 15-sekundine video, mis vastab küsimustele “Mis sind Tahiti saarte puhul inspireerib” ja “Sinu kolm lemmiktegevust Tahiti saartel”. Vaata selle kohta siit.

15-sekundist videot tuleb jagada Instagramis, Facebookis ja Twitteris hashtagiga #takemetotahiti. 

Need, kes lühivideode seast valituks osutuvad, saavad Tahitile reisida tasuta. Tahitil peavad aga väljavalitud filmima videoseeria pealkirjaga “Kaks lugu / Üks Mana“. Mana on Tahiti kultuuris elujõud ja vaim, mis ümbritseb ja ühendab kõike elavat.

Sellest lähtuvalt peavad olema tehtud ka videolood – pered või paarid külastavad saari küll koos, kuid nad kogevad seal erinevaid asju, tehes seda eraldi. Nad käivad sukeldumas, ratsutavad, matkavad, ujuvad, tantsivad; nad võivad küll olla sel ajal füüsiliselt lahus, ent neid ühendab Mana ehk saare vaim.

Selline on Tahiti turismikampaania idee sisu. Tasuta reisile saab kandideerida 5. aprillini siin lehel. Võitjad lendavad auhinnareisile juunikuus.

Tahiti turismikampaania ülesehitus on nutikas. Kõigepealt saavad saared reklaami 15-sekundiliste videolugudega, mida jagatakse kolmes sotsiaalmeediakanalis. Facebookis on praeguseks sadu, ilmselt tuhandeid kandideerijaid ja nende videosid on vaadatud väga palju kordi.

Kõigi kolme sotsiaalmeediakanali peale kokku jõuab Tahiti kampaania miljonite inimesteni ja seda täiesti tasuta. Sellele järgnevad Tahitil filmitud videoseeriad, mille publik saab olema ilmselt veelgi suurem. Lihtne, aga tõhus reklaam.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri