Jaga seda postitust

Täiskasvanud lasevad suvelaagrites igapäevaelu auru välja


Paljudele põhjaameeriklastele on nende noorusaja suvelaagrid mõnusaks mälestuseks. Enam ei pea need aga olema ainult meenutused – USAs ja Kanadas korraldatakse vaid täiskasvanutele mõeldud suvelaagreid ja need on ääretult populaarsed.

Täiskasvanutele pakutakse “kõik hinnas” nostalgilisi nädalavahetuse laagreid, kus inimesed saavad unustada oma igapäevaelu ja kohustused, kirjutab Lonely Planet.

Laagrites on toitlustus ja baar, kõikvõimalikud tegevused, näiteks vibulaskmine, rahvastepallivõistlused või zip-lining (trossil laskumine). Üheks laagri kõrghetkeks on teemapidu, olgu see siis muinasjututeemaline või pidžaamapidu.

Esimene seesugune laager oli 2013. aastal New Yorgi osariigis, kui Adam Tichauer rentis laagripaiga endale ja oma sõpradele. See nädalavahetuse laager osutus nii edukaks, et ta otsustas järgmisel aastal hakatagi laagrite korraldamisega tegelema. Sel aastal on laager kuues paigas ja neid korraldatakse 16 korral. Uued laagripaigad on Calgary, Denver ja San Antonio.

Adam Tichaueri sõnul on laagrite edu selles, et inimesed saavad nädalavahetuseks moodsast maailmast välja tulla. “Täiskasvanud inimesed on omavahel seotud rohkem kui kunagi varem. Seotud töö, uudiste, kõige kaudu. Iga selline “üleseotus” lisab stressi. Inimesed vajavad rohkem kui kunagi varem kõigest sellest väljatulemist,” rääkis ta.

Täiskasvanute laagrisse pole oma lapsepõlve uuesti läbi elama oodatud mitte ainult põhjaameeriklased. Tullakse isegi Austraaliast.

Kui keegi soovib sel aastal laagris osaleda, saab registreerida siin. Laagri hind on 525-699 dollarit. Kes registreerivad grupina, saavad allahindlust.

Eestlastel pole ehk mõtet ühe nädalavahetuse pärast nii pikka reisi ja nii suurt hulka raha magama panna. Lihtsam on ise koos sõpradega üks laager püsti panna. Mõni ettevõtlik inimene võiks ameeriklaste eeskujul siingi samasuguseid laagreid korraldada.

Kliki pildil – vaata fotosid täiskasvanute suvelaagritest:

F: www.campnocounselors.com

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri