Jaga seda postitust

Tallink kingib Eesti sünnipäeval ilmale tulnud lastele ja nende peredele 100 merereisi

Tallink kingib kõigile vabariigi sajandal juubelisünnipäeval Eestis sündinud lastele ja nende peredele kokku 100 merereisi – Tallinki Eesti-Soome ja Eesti-Rootsi liinidel saavad juubelilapsed koos pereliikmetega pere peale kokku neli tasuta reisi.

Eesti sajandal sünnipäeval tuli Eestis ilmale 25 last, nendest 13 poissi ja 12 tüdrukut, kellest igaühele kingib Tallink neli tasuta merereisi. Merereisiks* on päevapilet Helsingisse või kruiis Stockholmi merevaatega kajutis ning on kehtiv aastani 2036 ehk kuni lapse 18-aastaseks saamiseni.

“Meri on Eesti ja meie rahva jaoks olnud läbi aastasadade väga olulise tähendusega. Selle kinnistamiseks ka uutes põlvkondades soovime teha omapoolse sümboolse kingituse kõikidele nendele tüdrukutele ja poistele, kes sündisid täpselt sada aastat hiljem kui Eesti Vabariik,” ütles Tallink Grupi kommunikatsioonijuht Katri Link.

Tallink palub piletite kättesaamiseks sünnipäevalaste peredel võtta ühendust aadressil communications@tallink.ee, saates oma ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed ning fotokoopia dokumendist, mis tõestab lapse sünnikuupäeva.

*Iga merereisi puhul kehtib pakkumine kahele täiskasvanule ja kahele alla 18-aastasele lapsele.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri