Jaga seda postitust

Tallinna Kitarrifestival toob Eestisse maailma tipud

9.-15. juunil peetaval Tallinna Kitarrifestivalil toimuvad kontserdid Mustpeade majas, Kumu auditooriumis, Niguliste kirikus, Kadrioru lossis, Lauluväljaku klaassaalis, Jõhvi kontserdimajas, Tartus, Pärnus ja Rakveres ja Keila -Joa mõisas.

Festivali avakontserdil tähistab Eesti üks omanäolisemaid muusikakollektiive Weekend Guitar Trio 25. juubelit, jagades kuulajatega nende aastate jooksul valminud muusikat.

Festivali peaesinejad on legendaarseim kitarriduo, vennad Sergio ja Odair Assad Brasiiliast, üks omanäolisemaid fingerstyle kitarriste Don Alder Kanadast ja üks suurimaid meistreid klassikalisel kitarril Carlo Marchione Itaaliast.

Festivali erilisemad hetked on lõppkontsert ”Ibeeria päikese all”, kus Mehhiko lauljanna Julieta Gonzalez koos ansambliga Jacaras lummab kuulajaid Hispaania muusikaga. Kontsert on KUMU Auditooriumis.

Viini uue maailmamuusika trio Cobario kaasahaarav kontsert toimub Lauluväljaku klaassaalis.

Festivalil on sel aastal palju uut. Pärnus, Tartus, Rakveres, Jõhvis ja Keila-Joa mõisas annavad kontserte säravamad noored Euroopa kitarritähed.

Festivali raames on Tallinnas ka rahvusvaheline kitarrikonkurss ja selle finaalkontserti on võimalik kuulata Kadrioru lossis.

Piletid saadaval Piletilevis, info festivali kava ja artistide kohta: www.kitarrifestival.ee.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri