Jaga seda postitust

Tänavuse Õllesummeri peaesinejateks Hurts, Kasabian, Ëlka ja Tommy Cash

Õllesummeri festivali peetakse 5.-8. juulil Tallinna lauluväljakul. Peaesinejateks Hurts (UK), Kasabian (UK), Ëlka (RUS) ja Tommy Cash.

Pealava soojendusbändid on vastavalt Púr Múdd, I Wear* Experiment, Filatov & Karas ning Elephants From Neptune.

“Peaesineja kõlab muidugi täpselt nii nagu teised oleksid kõrvalesinejad,” ütles Õllesummeri peakorraldaja Marje Hansar. “Tegelikult on kõik meie artistid väga head ja kuuluvad Eesti mastaabis pealava artistide kategooriasse. Meil on igale generatsioonile midagi ning mis peamine – tänapäeval vanus ju enam ei loe. Ülekolmekümneste huvi räppar Tommy Cashi kontserdi vastu on suur ning samas tekitavad kahekümnestes uudishimu üheksakümnendate popstaarid nagu Nancy. Meil on bluesi, jazzi, folki, poppi, rokki, house-muusikat… Kõike!”

B-laval astuvad muuhulgas üles Ott Lepland, Karl-Erik Taukar, Jüri Pootsman, Koit Toome, Shanon, Terminaator.

Retro FM telk on kasvava populaarsuse tõttu kasvanud välilavaks, kus esinevad näiteks Regatt, Kukerpillid, Marju Länik ja bänd, Merca, Kõrsikud ja paljud teised.

C-lava ehk Mackie’s of Scotland lava kuulub tänavatoiduala koosseisu, seega pai saab nii kõht kui ka kõrvad. Seal esinevad näiteks Liis Lemsalu, Reket, A-Rühm, Mahavok, Orelipoiss, Põhja Konn, Kurjam, Josh Johnstone Band, The Boondocks, Prudence.

Jazzilaval esinevad igal päeval kaks bändi ja õhtud lõpetab DJ. Üles astuvad näiteks legendaarne Kym Mazelle (USA), Tanel Padar Blues Band, Sofia Rubina põneva eriprojektiga, Olav Ehala band & Nele-Liis Vaiksoo, Ashilevi jne.

Õllesummeri kava näeb siit.

Pileti saab osta siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri