Jaga seda postitust

TASUTA ITAALIASSE: Reisiportaali loosimängu võitja on selgunud

Olympic Royal Hotel

Kuu aega tagasi alustas Reisiportaal auhinnamängu, mille võitja sõidab koos enda valitud kaaslasega nädalaks Itaalia Alpide suusakuurortisse 4-tärni hotelli Olympic Royal.

Loosis osalemiseks tuli jagada Facebookis Reisiportaali postitust ja kirjutada kommentaariks, kellega koos soovitakse reisile minna. Loosimises osales 2658 inimest.

Reisi kahele võitis Triin Soon.

“Päriselt? Ma ei usu seda!” hüüatas Triin Soon, kui Reisiportaal talle täna võidust teada andis.

Triin kirjutas Facebookis kommentaariks, et läheks Itaaliasse koos oma värske abikaasa Rometiga. “Meil mesinädalaid ei ole kahjuks veel olnud,” kirjutas Triin Soon.

Triinu sõnul abiellusid nad Rometiga sel suvel. Neil on kolm last ja nad elavad Võrumaal. “Oleme tavalised Lõuna-Eesti inimesed,” märkis Triin. “Mees on meremees ja mina olen väikeettevõtja.”

Olympic Royal Hotel

Võitjaid ootab luksuslik hotell

4-tärni hotell, mis Triinu ja Rometit kogu nädala võõrustab, asub Adamello Brenta rahvuspargis Rendena orus. See on Alpides Dolomiitide mäestikualal suurepärases mägikuurortis Pinzolos.

Hotelli on hiljuti värskendatud ja seal on kõikvõimalikud mugavused, mida 4 tärni eeldavad.

Kõik toad on rõduga, hotellis on restoran, baar, diskoteek ja lounge-baar, spaa, saun, bassein, treeningusaal, suusalaenutus, konverentsiruum, teleri- ja lugemisruum, päikeseterrass.

Need teenused, mis on loetelus tasulised, on Triinule ja Rometile tasuta. Hotellist on suusamäele vähem kui kilomeeter.

Olympic Royal Hotel

Hotellis saad hakkama ka eesti keelega

Olympic Royalit juhatab Emanuele Masè, aga tema abikaasa Sannaga saad kohapeal rääkida eesti keeles. Sanna Remes (33) on küll sündinud Soomes, aga on pikka aega elanud, õppinud ja töötanud Eestis.

“Minu lugu Eestiga algas aastal 2005, kui astusin Tartu ülikooli õppima kehakultuuri,” rääkis Sanna Reisiportaalile. “Õigemini on Eesti olnud mulle teine kodumaa juba väikesest saati, sest tegelesin iluuisutamisega, mis viis mind Eestisse tihti nii võistlustele kui ka treeninglaagritesse.”

Tänu oma eestlasest treenerile sattus Sanna Tartu ülikooli õppima. Seejärel kutsuti teda Tartusse aitama kaasa iluuisutamise arendamisele, kui sealses Lõunakeskuses avati linna esimene jäähall.

“Kuigi esimene aasta ülikoolis oli keele tõttu raske, armusin Tartu linna ja eelkõige võimalusse tegeleda minu armastatud spordialaga – iluuisutamisega,” lausus Sanna. “Pärast ülikooli lõpetamist aastal 2010 jäin veel kolmeks aastaks Tartusse tööle, sest nautisin väga oma tööd iluuisutamistreenerina Tartu Uisukoolis.”

Olympic Royal Hotel

Armastus viis Itaaliasse

Otsus Eestist lahkuda tuli Sannale raskelt, sest Tartusse jäid maha head sõbrad. Lahkuda aga tuli, sest armastus ootas teda Itaalias.

“Edaspidi ongi minu elu olnud seotud Pinzologa, kuhu sattusin tänu iluuisutamisele 2008. aastal. Sama aasta suvel kohtusin siinsamas Pinzolos Emanuelega ja meie pulmapidu oli Olympic Royal hotellis juunikuus 2017. Pulmapidu oli väga rahvusvaheline, sest külalisi oli nii Itaaliast, Soomest, Eestist kui ka Ungarist,” rääkis Sanna.

Olympic Royal Hotel

Sportlik suusakuurort

Pinzolos on mõnus ka suvel, aga kuna tegu on Alpidega, siis on see eriti populaarne talvel, kui nautida saab suusakuurorti võlusid.

Sanna sõnul on Pinzolos spordiga tegelemiseks suurepärased võimalused. Talvel on avatud mäesuusa- ja murdmaasuusarajad, suvel saab tegeleda matkamise ja mägironimisega, mängida tennist, sõita jalgrattaga või kel iha adrenaliini järele, proovida rattaga downhill-sõitu.

“Aastate jooksul olen avastanud ka palju ilusaid linnu, mis asuvad ainult paaritunnise autosõidu kaugusel Pinzolost, näiteks Verona ja  Veneetsia ,” lausus Sanna.

Pinzolo

Olympic Royal Hotel asub viieminutise jalutuskäigu kaugusel Pinzolo kesklinnast. Pinzolo suusamäed on hotellist aga vähem kui kilomeetri kaugusel ja hotell pakub tasuta transfeeri nii hommikul kui ka pärastlõunal.

“Minule endale meeldivad väga Pinzolo suusamäed, aga on ka võimalus suusatada Madonna Di Campiglios, mis on ühendatud gondlisõiduga Pinzolo suusamägedelt. Igatahes suusaradu siin leidub nii algajatele kui ka edasijõudnutele,” ütles Sanna.

“Hotellis on restoran, baar, bassein koos saunadega ja päikeseterrassiga ning ka väike jõusaal,” loetles Sanna. “Talvel pärast suusatamist ongi mõnus veeta aega basseinis, kust saab astuda otse päikeseterrassile. Väga mõnus on see kevadel, kui päike juba soojendab. Eriti meeldib mulle hotelli restoran, kus kokad valmistavad külalistele pastat, risotot ja teisi Itaalia toite.”

Pinzolo

 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri