Jaga seda postitust

TASUTA MAJUTUS: Selgus Reisiportaali auhinnavõitja, kes saab puhata Haapsalus

Reisiportaal palus lugejail valida kõigi Eesti linnade seast see paik, mis on nende hinnangul kõige turistisõbralikum. Selleks linnaks valiti Haapsalu.

Haapsalu valis lemmikuks 47% vastanuist. Järgnesid Pärnu (11%), Kuressaare (9%), Kärdla (8%), Tartu (4%), Rakvere (4%), Viljandi (3%), Võru (3%), Tallinn (2%), Narva-Jõesuu (2%) ja Otepää (1%). Ülejäänud hääled jagunesid muude linnade vahel.

aurupaat Haapsalu väike viik

Vaade Haapsalu Väikeselt viigilt vanalinnale. F: Ivar Soopan

Küsitlusele vastati ligi 800 korral.

Nende seast, kes küsitlust Facebookis jagasid ja kirjutasid kommentaariumis, kellega koos nad tahaks võitjaks valitud linnas puhata, loosis Reisiportaal välja võitja.

Selleks on Kristine Laul. Palju õnne! Reisiportaal võtab võitjaga ühendust.

Laine spaa minisviit ootab

Võitja auhinnaks on ööbimine Haapsalus Väikese viigi kaldal Laine spaa kahetoalises minisviidis. Spaas on kõikvõimalikud ilu- ja raviteenused, mida saab soovi korral ise juurde võtta. Laines on restoran, vee- ja saunakeskus ning muud ühe korraliku spaa juurde käivad lõõgastusvõimalused.

Jaga seda postitust

2 kommentaari

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri