Jaga seda postitust

Tel Avivi Eurovisioonile minnes saad odava ööbimiskoha linnapargis

Maikuus kogunevad tuhanded Eurovisiooni fännid Iisraeli Tel Avivi. Suursündmuse ajal on linnas keeruline hotellikohta leida, ja kui leiabki, siis hinnad on laes. Kui Eestist peaks keegi Eurovisiooni kohapeale vaatama minema, siis on üks võimalus leida taskukohane ja seikluslik majutus. 

Tel Aviv
Tel Avivi rand.

Tel Avivi üks suuremaid parke on HaYarkon. Just sinna kavatseb linnavalitsus paigutada umbes 2000 Eurovisiooni fänni.

“See on Tel Avivi suurim linnapark,” rääkis linnavalitsuse pressiesindaja Margaux Stelman Lonely Planeti Travel Newsile, „ja see asub jalutuskäigu kaugusel Tel Avivi Expost, kus peetakse Eurovisiooni lauluvõistlust.“

HaYarkon Park Part 2
HaYarkoni park.

Varem pole seda parki festivalide või muude suurürituste tarbeks telkimisalana kasutatud. Laagris saab valida mitme mugavusastme vahel. Võib tulla oma telgiga, võtta koht suures telgis või hoopis mugavamas karavanis, kuhu mahub neli inimest. 

HaYarkon Park, Tel Aviv
HaYarkoni park.

Kuna 14.-18. mail, mil peetakse Eurovisiooni poolfinaale ja finaali, on Tel Avivis päris palav, tasub mõelda karavani rentimisele, sest seal on konditsioneerid. 

HaYarkon Park
HaYarkoni park.

Parki on lauluvõistluse ajaks üles pandud dušid ja riietumiskabiinid, seal on pidutsemisala, jalgrattarent ja väärtuslike asjade hoidmiseks lukustatavad kapid. 

Telkimisala jääb avatuks kuni 14. juunini, mil Tel Avivis peetakse aasta suurimat festivali – Pride paraadi.

Peale HaYarkon pargi kasutuselevõtu kavatseb Tel Avivi linnavalitsus hotellitubade puuduse leevendamiseks dokkida ranniku äärde kruiisilaeva, mis mahutab samuti 2000 inimest. 

Eurovisiooni esimene poolfinaal on 14. mail, teine 16. mail ja finaal peetakse 18. mail. 

Eesti laul võistleb edasipääsu eest esimeses poolfinaalis. See, kes Eestit esindab, selgub 16. veebruaril Saku Suurhallis Eesti Laulu konkursi finaalis. 

Eurovisiooni piletid tulevad müügile lähipäevil ja sellest antakse teada lauluvõistluse veebilehel

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri