Jaga seda postitust

TERAS BEACH: Tallinnas on paik, kus on talvel 26 kraadi sooja, soe liiv ja rannamelu

Tallinnas saab talvel plätudes rannaliivas paterdada ja 26-kraadises soojas võrkpalli või tennist mängida. Või külma jooki nautides teiste mängu jälgida.

Teras Beach

F: Teras Beach Tallinn Facebook

Reisiportaal kuulis sellest täna esimest korda, et pealinnas on koht nimega Teras Beach Tallinn. See tundub olevat talvisel ajal nii mõnus meelelahutus- ja sportimiskoht, et patt oleks jätta seda teavet enda teada.

Seda enam, et laupäeval, 20. jaanuaril on Teras Beach Tallinnas meelelahutuslik rannavõrkpalli turniir.

Mis on Teras Beach Tallinn?

See on Haaberstis Lõuka 6, Saku Suurhallist pisut Tabasalu poole jääv hall, mille põrandat katab liiv ja mille külastajad saavad talvisel ajal vahetada üleriided ja saapad suverõivaste vastu.

Teras Beachis on kolm liivaväljakut rannavolle jaoks. “Meie kõrgekvaliteediline valge liiv ja sõbralik töötajaskond muudavad Teie siinviibimise meeldejäävaks elamuseks,” kirjutatakse ettevõtte veebilehel. “Pakume ka treeninguid Eesti parimate rannavõrkpalluritega. Peale mõnusat higistamist saate nautida meie saunasid ja tulla sõpradega lounge alale.”

Teras Beach

F: Teras Beach Tallinn Facebook

Peale rannavolle saab Teras Beachil harrastada rannatennist, käia treeningutel ja osaleda võistlustel.

Kui on võistlused, saab neid jälgida platsi kõrvalt, baarist või lounge’ist. Baari ja lounge’i ala on 500-ruutmeetrine, kogu Teras Beach võtab enda alla 1629-ruutmeetrise ala. Hallis on helisüsteem ja telerid.

Peale selle on Teras Beachis kaks sauna kokku 16 istekohaga. Saunadest avaneb vaade rannaväljakutele. Saunades on lukkudega kapid, riietevahetuskabiinid ja tualetid.

Teras Beach

F: Teras Beach Tallinn Facebook

Laupäevane turniir

20. jaanuaril on Teras Beachis rannavolleturniir Beach Club Tournament. “Lõbus volleturniir, parimad sõbrad ja külmad joogid jahutavaks kaaslaseks, samal ajal kui DJ mängib parimat muusikat!” tutvustab Teras Beach laupäevast sündmust.

Ajakava

  • Kl 15-16 saabumine, riietevahetus ja tasumine
  • Kl 16.30-00.30 Beach Club Tournament
  • Kl 16-1.00 saunakasutus
  • Kl 2.00 Peo lõpp (last call 1.30)

Vaata Teras Beach Tallinna Facebooki-lehte

Teras Beach Tallinna koduleht

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri