Jaga seda postitust

TOUREST: Algamas on suviste perepuhkuste planeerimise tippaeg

Reisikorraldaja Kidy Tour lendab algaval hooajal kaks korda nädalas Türki, esimene lend väljub juba 12. aprillil. Igal aastal osaleb Kidy Tour rahvusvahelisel turismi- ja aktiivse puhkuse messil Tourest ja müüb olulise osa neist reisidest.

Igal aastal asuvad eestlased üha varem puhkust planeerima, kusjuures enamik neist teevad seda pärast pikki aastavahetuse pühi, kui puhkuseni on jäänud keskmiselt üle poole aasta. Esimestena ruttavad kohti reserveerima lastega pered, kellele kõige olulisemaks kriteeriumiks on kõigile pereliikmetele sobivate lennukuupäevade ning ka neile kohandatud hotelli tagamine. 

“Inimesed valivad reise järjest vastutustundlikumalt, esitades oma puhkusele suuremaid nõudmisi ja nii ei ole esmatähtis mitte madal hind, vaid parim hinna ja kvaliteedi suhe. Koolilastega pered peaksid aegsasti reisi planeerima, sest neil tuleb seda sobitada koolivaheaegadega – just need kuupäevad on kõige populaarsemad,” ütles Kidy Touri partnersuhete juht Hille Kibits.

Kibitsa sõnul eelistavad inimesed reise ette tellida ka seetõttu, et broneeringu kinnitamiseks piisab ettemaksest ning ülejäänud raha saab tasuda üks kuu enne reisi. 

“Loomulikult võib ka kuu aega enne reisi pakkumisi otsida, kuid siis on valik väga piiratud. See variant sobib paindlikele ja kohanemisvõimelistele reisijatele, kes soostuvad kompromisse tegema,” ütles Kibits.

Eestlaste seas on varakevadest hilissügiseni populaarseimaks puhkuse sihtkohaks Türgi ning külmal ajal Egiptus

“Igal puhkajal on erinevad ootused ja võimalused – see, mis ühele neist valmistab rõõmu, võib teist hoopis ärritada ning seetõttu on ekspertarvamused nii hinnatud. Tourest on üks suurimaid ja ligimeelitavamaid turisminäitusi Baltimaades ja seda mitte üksnes messihindade pakkumiste tõttu, vaid suureks eeliseks on ka võimalus kohtuda otse reisikorraldajate ja hotellide esindajatega,” ütles Kibits. 

Kibitsa sõnul kutsus Kidy Tour sel aastal toimuvale Tourestile koguni 15 hotelli esindajad Türgist ja Egiptusest, et eestlased saaksid nende käest otse asjakohast teavet küsida.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri