Jaga seda postitust

Turismifirmade liit loosib täna tuhandete inimeste vahel välja 250 kingireisi

Eile oli viimane päev sai end registreerida Eesti Turismifirmade Liidu kingitustekampaania reisidele ja reisielamustele, mis loositakse EV100 kingituste kampaania raames välja täna õhtul ETFLi sünnipäeval.

Kingituste seas on nii perepakette soojale maale, reisiteemalisi teenuseid kui ka elamusreise Eestimaa kaunitesse ja põnevatesse paikadesse, mis on osutunud ühtedeks populaarsemateks valikuteks.

Kampaania korraldaja Eesti Turismifirmade Liidu peasekretäri Mariann Luguse sõnul on reisidele registreerumine olnud äärmiselt rohkearvuline. Eile lõunaks oli end kirja pandud 140 000 korral.

“Teadsime juba enne kampaaniat, et Eesti inimene on reisirahvas, aga kogunumbrit vaadates võib öelda, et vaatamata sellele, et sama inimene saab end kirja panna mitmele meelepärasele reisile, on sisuliselt iga kümnenda Eesti elaniku nimel registreering tehtud ning see ületab kõiki meie ootusi. Loodame väga, et see väärikas kink Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul toob võitjatele reisilusti ja paljudesse kodudesse rõõmu,” ütles Lugus.

Kokku saab loosi tulemusel nii kodumaistele kui ka välismaistele reisidele minna kokku ligi 250 inimest. Kingitused on välja pannud Eesti Turismifirmade Liidu liikmed. Registreerimise statistika järgi on võrdselt hinnatud nii välismaised kui ka kodumaised reisielamused.

“Eesti on täis põnevaid paiku ning just emotsioon on see, mida tänapäeva teadlik reisisell oma rännakutelt otsib – olgu see siis kas kaugel maal või meie enda armsas Eestis,” rääkis Lugus. “Väga populaarseks on kampaanias osutunud just need reisid, mis on seotud privaatekskursioonidega Eesti avastamata paikadesse ning elamustega spaades ja mõisates koos kogenud giidide ja rännumeestega.”

Kõik reisielamused loosib ETFL välja 4. aprilli õhtul Tarbijakaitseameti esindaja juuresolekul ning võtab võitjatega ise ühendust.

Eesti Turismifirmade Liit on turismiga tegelevate tööandjate vabatahtlik ühendus, mis liidab 77 liiget. Liidu põhiliikmeteks on Eesti reisibürood ja reisikorraldajad, kaasliikmeteks transpordiettevõtted, turismiorganisatsioonid, haridusasutused, hotellid, kindlustusfirmad, turismivaldkonna tugiteenuste pakkujad ning välismaised turismiorganisatsioonid. Aastatel 2016-2018 on ETFL on üleeuroopalise turismiorganisatsiooni ECTAA eesistuja.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri