Jaga seda postitust

USKUMATU PÕGENEMINE: Vangid pääsesid vanglast, kasutades pähklivõid

NBC News avaldas teisipäeval tõsise, aga samas naljaka loo, kuidas USAs Alabama vanglast põgenes 12 vangi.

Tõsine on see sellepärast, et vabaduses kurjategija pole kunagi hea asi. Humoorikaks tegi loo aga see, et need kurjategijad olid kavalad nagu rebased. Nad pääsesid põgenema, sest kasutasid oskuslikult pähklivõiet ja vangivalvuri kogenematust.

Walkeri maakonna vangla kinnipeetavad Vangid olid pähklivõet einestamise ajal kõrvale pannud ja ühel päeval määrisid nad sellega vanglaustele uued numbrid – nad mäkerdasid pruuni rasvaga vanglast välja viivale uksele ühe kongi numbri.

Kui üks vang palus noorel ja kogenematul vangivalvuril, kes oli alles hiljuti vanglasse tööle tulnud, uks avada, et ta saaks oma kongi minna, avas valvur hoopis ukse, mis viis vangla hoovi.

Tõepoolest nutikas põgenemine või hämmastav, kuidas vangid selle peale üldse tulid, et loota sel moel pääsemisele. Igatahes töötas, mis sest, et 12 vangist, kes selle ukse kaudu märkamatult välja pääsesid (nad pidid ka üle müüri ronima), saadi 11 kaheksa tunni jooksul kätte. Eile saadi kätte ka viimane vang.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri