Jaga seda postitust

Valgamaa turismiarendajad algatasid mobiilse mängu

Valgamaa kutsub üles avastama maakonna rohkearvulisi veekogusid ja suvesündmusi. Selleks käivitus maikuus mobiilne Valgamaa veekogude orienteerumismäng ning maakonna suvesündmuste pildirakendus Facebookis.

„Avasta Valgamaa veekogud“ orienteerumismängus on Valgamaale üles seatud 75 veekogudega seotud kontrollpunkti, kus tuleb vastata küsimustele, teha fotosid või see lihtsalt läbida. Võidab osaleja, kes on kuni 31. augustini teeninud enim punkte või läbinud marsruudi kõige kiirema ajaga. Osaleda võib üksi või seltskonnaga. Liikumisviisi või transpordivahendi osas tingimused puuduvad.

Facebooki pildirakenduse abil saab igaüks üles laadida fotosid Valgamaal veedetud hetkedest. Olgu need suvesündmused, vaatamisväärsused, koomilised ja tähelepanuväärsed situatsioonid või mistahes muud põnevad elamused. Üles laetud pilte on võimalik kõigil hinnata, läbi mille tekib pingerida.

„Soovime kampaaniaga tõmmata tähelepanu Valgamaa turismiatraktsioonidele ja Valgamaaga seotud sündmustele,” ütles Valgamaa turismiarendusjuht Signe Hunt. “Paljud teavad Leigo järvemuusikat, Pühajärve jaanituld, Tõrva loitsu, Sangaste lossi, Valga militaarfestivali, kuid seotusele Valgamaaga tihtilugu ei mõelda. Soovime seda arusaama parandada, populariseerida erinevaid suvesündmusi ja põnevaid paiku.“

Orienteerumismängu rakendus nimega NaviCup on Android telefonides tasuta allalaetav. Jooksvat punktiseisu saab jälgida www.navicup.com lehel.

Parimatele osalejatele on kohalikud ettevõtjad välja pannud hulganisti auhindu. Kampaaniate lisainfot leiab siit ja Valgamaa Facebooki-lehelt.

Kampaania korraldaja, SA Valgamaa Arenguagentuuri missiooniks on muuta oma tegevustega Valgamaa majandus- ja elukeskkond atraktiivsemaks ja konkurentsivõimelisemaks. Projekti on toetatud EAFRD, MAK 2014-2020 Leader meetme ja Valgamaa Partnerluskogu poolt.

Allikas: Valgamaa.ee

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri