Jaga seda postitust

Valik erilisi sündmusi nädalavahetusel Visit Estonialt

Tartu on etnograafia lainel. Maailmafilmi festival toob kinokunsti kõikjalt maailmast, pakkudes vaadata põnevaid dokumentaalseid lugusid kultuuriantropoloogia teemadel.

Enne Tartu ja Tallinna laulupidu on parim aeg täiendada oma rahvariidekomplekti – rahvarõivapäevale oodatakse ostma, müüma ja vahetama rahvarõivaste huvilisi ja valmistajaid. Peale rõivaste on saadaval ehteid, aksessuaare, peakatteid, jalatseid.

Pärnus lõpeb sel nädalavahetusel soodsate pakkumistega spaanädal, sellele lisaks toimub taimetoidupäev. Kutsutakse kaasa ostma uusi maitseid, osalema töötubades ja loengutel ning vaatama filme.

Klassikalise muusika huvilisi ootab rahvusvaheline Jevgeni Mravinski festival Narvas, ühe põnevamatest kontsertidest annab Peterburi löökpilliansambel MarimbaMix.

Tallinnas on üks erilisemaid ettevõtmisi kommenteeritud tegevused Tallinna loomaaias – kommenteerijad on inimesed, tegevuste tegijad aga… paksunahalised. Näiteks on kavas elevandispaa ja ninasarvikute treenimine. Väga mõnus ja hariv tegevus ekskursioon kogu perele.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri