Jaga seda postitust

VÄLKPAKKUMINE: Kanada ja Kuuba ühendatud lennureis alates 599 eurost

Kuuba

F: Pixabay.com

Estraveli seekordne Põhja-Ameerika lennupakkumine kehtib tavapärasest üsna erinevale, aga sellevõrra põnevamale kombinatsioonile. Saad ühel reisil külastada nii Ameerika mandri suurimat riiki Kanadat kui ka järjest kasvava populaarsusega Kariibi mere saareriiki Kuubat.

Helsingist algav pakkumine eeldab kummalgi suunal vähemalt kolme lendu ja kehtib reisimiseks septembri keskpaigast detsembri keskpaigani.

Piletid tuleb osta hiljemalt 30. juunil. Piletid tuleb osta broneerimisega samal päeval.

Edasi-tagasi lennud algusega Helsingist

Reisiperiood: 15.09.–11.12.2017

Pane tähele, et sellesse vahemikku peab jääma nii lend sihtkohta kui ka sealt tagasi. Kõige suurema kuupäevavaliku soodsa hinnaga lendamiseks saad alates novembrist.

Kanada ja Kuuba alates 599 €

Kanadas võid külastatavateks linnadeks valida Toronto ja/või Montreali. Ehk peatuda nt Kuubale lennates minekul Torontos ja tulekul Montrealis. Või alternatiivina lennata samal suunal ühte Kanada linna, läbida vahepealse vahemaa maad mööda või eraldi piletiga ja jätkata lendu Kuubale teisest linnast.

​Kuuba sihtkohtadest on valikus Havanna (kõige rohkem lende ja parim saadavus), Varadero ja Santa Clara. Võid näiteks lennata minnes läbi Montreali Santa Clarasse ja tulla tagasi Havannast läbi Toronto. Ning igal pool ka pikemalt peatuda.

Vaata pakkumist ja broneeri Estravel lehelt.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri