Jaga seda postitust

Varbla Puhkekülas elab sõbralik rebane

Varbla Puhkeküla Ranna motell asub endise Varbla valla, nüüdse Lääneranna valla territooriumil, mere ääres looduskaunis kohas. Ja loodust on neil tõesti palju – suisa nii palju, et mõni terane ja uudishimulik metsaelanik tuleb lausa õue peale patseerima ja puhkajaid uudistama ning oma külaskäiguga rõõmustama, kirjutab Lihula Teataja.

Just selline uudishimulik metsloom on meie igapäevane külaline – rebasepoiss Kusti. Oleme temaga sõbrustanud juba mitu aastat, aga sel sügisel on ta lausa pereliikmeks saanud: enam ei möödu päevagi, mil Kusti poleks kohal.

Uudis metslooma sellise tavapäratu käitumise kohta jõudis ka meediani – nimelt sai Maahommik Facebooki kaudu teada rebasest ja kohal nad olidki. Ja nagu tellitult, oli õnneks kohal ka Kusti, kes ei varjanud oma graatsilisust, näitas kõigile oma kasukailu ning tohutut uudishimu.

 

Loe pikemalt ja vaata rebase fotosid siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri