Jaga seda postitust

Veebileht Showaround võimaldab sul kodulinnas giidiks olla või võõras paigas teejuhti otsida

Juba üle kahe aasta tegutseb veebileht Showaround.com, mis pakub võõrasse linna sattudes head võimalust leida seal teejuht, kes kohalikku elu tutvustab.

Showaroundi lehel saad end registreerida kasutajaks sotsiaalmeedia kontoga või e-maili kaudu. Kui seod end lehel Facebooki kontoga, jõuavad kõik sulle saadetud sõnumid ka Messengeri.

Oma konto sätetes saad määrata, milline on sinu võõrustamise töötasu, aga paljud Showaroundi kasutajad on valmis ka tasuta giidiks olema.

Kui tahad lihtsalt turistidega tutvust sobitada ja inimesi aidata, siis polegi see nii halb mõte. Vastupidi oleks ju ka tore, kui võõras kohad leiad kiirelt endale abimehe, kes linna tunneb.

Võõrustajate kohta saab jätta ka hinnanguid, mis ilmuvad nende konto juures. Nii saab ettekujutuse, milline inimene see on, kes sind võõras linnas aitab.

Showaroundis saad reisi koostada, märkides ära linna saabumise ja lahkumise aja. Kohapeal elavad veebilehe kasutajad võivad sulle teha pakkumise.

Peale selle saad teistele ise pakkumisi teha. Enda konto postkastis näidatakse sulle inimesi, kes on sinu kodukohta tulemas. Neile võidki teate saata.

Showaroundi äpp on saadaval ka nutitelefonidele (iOS, Android).

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri