Jaga seda postitust

VIDEO: Londoni politsei otsib hoolimatut tervisejooksjat, kes tõukas naise bussi rataste ette

Londoni politsei otsib üht tervisesportlast, kes sai hakkama hoolimatu teoga, mis oleks võinud lõppeda teise inimese surmaga.

Läinud reede varahommikul jooksis tundmatu mees Putney sillal ning kui ta oli jõudnud vastakuti ühe jalakäijaga, tõukas teda. 33-aastane naine kukkus jalakäijate tee ja bussiraja vahelisele alale, kuid nii, et pea jäi otse mööduva bussi ette.

Kui bussijuht pole olnud hea reageerija, võinuks naine rängalt viga või isegi surma saada. Tervisejooksja ei teinud juhtunust välja ja jooksis edasi. Pärast õnnetust buss peatus ja reisijad hoolitsesid kukkunud naise eest, kes sai väikseid vigastusi, kirjutab Daily Mail.

Õnnetuse põhjustaja jooksis õnnetuspaigast uuesti mööda umbes 15 minutit hiljem ja viga saanud naine püüdis temaga vestelda, kuid mees ei teinud naisest välja. Politsei teatel olid naist aidanud inimesed selleks ajaks juba lahkunud.

Jooksja oli 30-ndate eluaastate keskpaigas, pruunide silmade ja lühikeste juustega valgenahaline mees.

Politsei on juba asja intensiivselt uurinud ning avaldas nüüd ühe teise sõiduki pardakaameravideo, kus on juhtum näha. Politsei loodab nii tervisejooksja isiku kindlaks teha

Londoni politsei teatel on neil juba avalikkuselt palju teateid isiku kohta ja nad uurivad neid. Samas oodatakse pärast video avaldamist ka uut teavet.

Bussifirmast Go Ahead öeldi, et õnneks sõitis buss õnnetushetkel aeglaselt. “See on šokeeriv. Kogu naise ülakeha oli tee peal bussirataste ees ja see mees lihtsalt jooksis minema,” öeldi bussifirmast.

Üks anonüümsust palunud bussijuht ütles Daily Mailile, et kiire reageeringuga bussijuht on “kangelane”. “Paljud meist on saanud avariide põhjustamise eest halva kuulsuse, aga see näitab, miks me oleme professionaalid,” ütles ta. “Ta päästis selle naise elu ja talle võiks anda medali või midagi. Tänu bussijuhile on naine elus, muidu oleks olnud hoopis teistsugune lugu.”

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri