Jaga seda postitust

VIDEO: Mumbaist Goasse saab nüüd sõita uues luksusvagunis

Indias on rongisõit elamus, mis meenub iga kord, kui astud mõne Euroopa riigi rongi – see on sellest väga erinev maailm.

Olenevalt, millise rongiga ja millises mugavusklassis sõidad, võib see elamus jaotuda skaalal 0-10 ja olla selle ülemises või alumises otsas.

Kui suudad läänelikud mugavusharjumused endas välja lülitada ning nautida India elukorraldust sellisena nagu see on, siis tasub India raudteetransport järele proovida. Reisiportaal võib oma korduvatest kogemustest soovitada, et see on äge.

Üks turistide enimlevinud marsruute on Mumbaist Goasse, mis on tuntud kaunite vaadete poolest. Nüüd on sel liinil käigus uus vagun, mis muudab reisi varasemast mugavamaks.

18. septembrist alates on Mumbaist Dadari raudteejaamast Madgaoni sõitval Jan Shatabdi Expressi rongil deluxe vagun, millel loodusvaadete nautimiseks osaliselt klaasist katus ning tavapärasest suuremad aknad. Paarisistmeid saab keerata 360 kraadi, et nii paremini aknast mööduvat loodust näha.

Luksusvagunis on telerid, katusel päikesepaneelid, istekohti on vaid 40, nii et nõudlus selle reisimisvariandi järele saab olema suur ja istekohti saada on keeruline.

Rong sõidab vihmaperioodi ajal kolm korda ning mussooni lõppedes viis korda nädalas.

Mumbaist Goasse jääb teele 2000 silda ja 92 tunnelit, nii et suured aknad ja osaliselt klaasist katus on reisil täitsa õigustatud.

Jan Shatabdi Express väljub Dadarist 5.25 hommikul ja jõuab Madgaoni samal päeval kl 16.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri