Jaga seda postitust

VIDEO: Neli tuntud meest ristasid Tallinna lauluväljakul mõõgad

2. septembril Tallinna lauluväljakul alanud ratsutamise maailmakarika etapp takistus- ja koolisõidus oli vaid osa suurest spordifestivalist. Maha peeti ka vehklemise demonstratsioonvõistlus, kus mõõtu võtsid neli muul alal tuntud meest. (Hea kvaliteediga video vaatamiseks muuda vajadusel alaribalt pildi kvaliteet HD-ks.)

Relvad ristasid Eesti Olümpiakomitee ja kultuuriministeeriumi/ERRi segameeskond.

EOK au eest võitlesid asepresident Tõnu Tõniste ja EOK sportlaskomisjoni liige, kulturist Ott Kiivikas.

Kultuuriministeeriumi/ERR-i koondmeeskonna ridades astusid heitlusse spordi asekantsler Tarvi Pürn ja ERR-i sporditoimetuse juht Rivo Saarna.

Vehklemisrajal said mehed hästi hakkama, kuigi varasemat kokkupuudet neil epeega polnud.

Jumping Tallinna alla kuuluvad kokku mitu eri festivaliosa: hobuste maailmakarika etapp takistus- ja koolisõidus, toidu- ja kaubandusfestival, spordi- ja huviringide festival ning öine show-programm.

Jumping Tallinn raames on esimest korda Tallinna Lauluväljakul ratsutamise maailmakarika etapp takistus- ja koolisõidus, kus osaleb pea 300 hobust, üle 150 sportlase enam kui kümnest riigist. Kohal on lisaks Eesti paremikule ka Kesk-Euroopa ratsutamise paremik, kes kolmel päeval võistlevad hommikust õhtuni eri võistlusklassides.

Lisaks põnevatele võistlustele on terve lauluväljaku territoorium täitunud kolmel päeval põnevate tegevustega pere kõigile liikmetele. Kohal on enam kui 50 spordialaliitu ja huviringi, kes tutvustavad oma alasid, milles saavad kõik ka kohapeal kaasa lüüa. Oma koht on ka toidu- ja kaubandussõpradel, sest kohale tuleb enam kui 100 toidu- ja kaubapakkujat.

Vaata lisa siit!

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri