Jaga seda postitust

VIDEO: Õnneliku lõpuga õnnetu lugu Kuressaarest pälvis miljonite tähelepanu

Daily Mail avaldas kahe päeva eest Facebookis õnneliku lõpuga video Saaremaalt Kuressaarest, kus eakat naist teeületamisel aidanud autojuht tegi hoopis karuteene.

Juht peatus viisakalt ülekäiguraja ees ning väljus, et kahele kepile toetuvat naist üle tee aidata. Mees unustas aga autol käsipiduri peale tõmmata ning raske maastur hakkas liikuma.

Juht märkas seda ja proovis jalaga autot eakast naisest eemal hoida. Samal ajal kukkus naine selili.

Naist tulid aitama möödakäijad, kes ta üles tõstsid ja üle tee aitasid. Autojuht hoidis samal ajal maasturit inimestest eemal.

Kukkunud naine viga ei saanud.

Videot oli täna hommikuks vaadatud üle kolme miljoni korra.

Eakas naine nägi eile esimest korda videot

Täna kirjutas juhtumist ka Saarte Hääl. Ajakirjanik külastas eile Kuressaares elavat Aino-Edda Krummi, kes nädala eest 87. sünnipäeva tähistas. Vaadates suurt tähelepanu pälvinud videot, tõdes Aino-Edda, et kukkumise põhjustas tema enda piiratud liikumisvõime.

Videoklipi autor Margus Vaher ütles Saarte Häälele, et hoiab oma auto pardakaamerat pidevalt töötamas. Praeguseks on video omandanud USA kompanii Jukin Media, mille ärimudel on videosalvestiste eraomandist väljaostmine ja edasimüük oma toodetena.

Avalehe foto: Wikipedia

Jaga seda postitust

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri