Jaga seda postitust

VIDEO: Pooleks lõigatud kruiisilaeva keskossa lisati 15-meetrine tükk, et laev mahutaks rohkem reisijaid

Sitsiilias Fincantieri laevatehases võeti läinud nädalavahetusel ette eriline operatsioon – Silversea kruiisilaev Silver Spirit lõigati pooleks ja kahe osa vahele sobitati uus 15-meetrine sektsioon. Nii pikendati laeva, mis on nüüd 210-meetrine.

36 000-tonnise luksuslaeva pikendamine võimaldab laeval peale võtta 608 reisijat. Enne oli maksimaalne reisijate arv 540.

Silver Spirit läheb taas merele maikuus. Laeva uuendatakse põhjalikult, seal on 35 uut sviiti, suur bassein, spaa ja spordiala. Lisandub kaks restorani.

Kuigi laeva pikendamine on kallis, on see siiski odavam kui uue laeva ehitamine ja tasub end ära. Silver Spiriti remont läheb maksma 70 miljonit USA dollarit, aga uue laeva ehitamine maksaks alates mõnest sajast miljonist kuni miljardi dollarini.

Silversea üks asepresidentidest Andrea Zito ütles, et kuigi seesugused laeva pikendamised on saanud üsna tavapäraseks, on see keeruline ettevõtmine.

Allikas: The Telegraph

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri