Jaga seda postitust

VIDEO: Purjetajate sõpruskond tegi Võrtsjärve asustamata saarele reggae-baari, mis on ülimenukas

Vaid poole hektari suurusel Tondisaarel avas purjetajate sõpruskond ligi kahe nädala eest reggae-baari "Miks mitte, Guido?", mis on saanud väga populaarseks. (Muuda vajadusel video alt seadeid, et näha parima kvaliteediga pilti)

Reisiportaal käis saarel uudistamas, filmis seda õhust ja vaatas, kuidas baaritegijad askeetlikes tingimustes kogu suve seal vastu peavad.

Tondisaar on asustamata ja lindude pesitsusajal seal inimesed käia ei tohi. Kesksuvel ja talvel on aga saare külastamine lubatud.

Baari teinud sõbrad olid tänavu jaanuaris Tais. Koh Lantal sai nende lemmikpaigaks Why Not Bar (Miks-Mitte-Baar). Sealt tuli ka idee teha Eestis samalaadne pisike baarike. “Miks mitte, Guido?” nimes sisalduv “Guido” on purjetajate sisenali – nad ütlevad, et nad on kõik peast natuke Guidod.

Tondisaar asub 270,7-ruutkilomeetrise Võrtsjärve alumises kolmandikus. Nii vasak- kui ka paremkaldalt on sinna umbes 3 km.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri