Jaga seda postitust

VIDEO: Tourestil osalejad tegid viimaseid ettevalmistusi homme algavaks turismimessiks

Homme algab Eesti Näituste messikeskuses pühapäevani kestev rahvusvaheline turismimess Tourest. Täna pärastlõunal käis paviljonides kibe töö, et homseks avamiseks osalejate stendid valmis saaks.

Vaata videot tänastest ettevalmistustest:

Kui oled tavakülastaja ja soovid messi külastada tasuta, lae siit alla tasuta kutse. Trüki see välja või näita kohapeal ette mobiilist. Kui sul piletit ette näidata ei ole, saab selle messikeskuses 3€ eest osta.

Peahallis on esindatud reisibürood ja -korraldajad, transpordiettevõtted, turismivaldkonna tugiteenused. Uuendusena on peahallis eraldi „Global Village“ ala välisriikide esindajatele.

Peahallis asuvad ka põnevate programmidega kaks seminariala “Reisiklubi” ja “Reisi targalt!”.

Reisiklubis osalejad näevad-kuulevad ja elavad kaasa eri maailma otstest kaasa toodud reisimuljetele ja -soovitustele. Igal täistunnil algab tuntud patoloogiliste rännumeeste eestvedamisel uus ja põnev reis.

Reisi targalt alal arutatakse turismiga seotud olulistel teemadel. Näiteks, kuidas kujuneb lennupileti hind. Välisministeeriumi esindajad jagavad näpunäiteid turvaliseks reisimiseks, jpm.

„Puhka Eestis!“ halli on koondunud kõikide Eesti maakondade ja seal asuvate turismiatraktsioonide värvikad väljapanekud.

„Elamused ja maitsed“ hallis saab jalga puhata ja keha kinnitada, nautida ehedat Eestimaist toitu, mida kohapeal pakuvad Eesti Toidutee klastrisse kuuluvad mõnusad kokad-kohvikud ning terve rida hea Eestimaise toidukraami müüjaid.

Lapsed ja nende vanemaid on oodatud värvikale lastealale. Seal asub ka messi lava koos kireva ja lõbusa programmiga ning rohkete mängudega.

Rahvusvaheline turismimess Tourest on pikima ajalooga ja suurim turismimess Balti riikides. Eesti Turismifirmade Liit korraldab seda 1991.aastast.

2017. aasta mess tõi kolme päeva jooksul kokku 511 eksponenti 34 riigist ja piirkonnast, sh olid esimest korda esindatud Sri Lanka, Maldiivid ja Mongoolia. Eelmisel aastal külastas messi 28 465 inimest.

  • Reede, 9. veebruar kl 12-18
    Kl 10-12 ainult turismiprofessionaalidele
  • Laupäev, 10. veebruar kl 10-18
  • Pühapäev, 11. veebruar kl 10-15

Allikas: Tourest

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri