Jaga seda postitust

VIDEOD: Endine tippkorvpallur naasis Hiiumaale ja tutvustab enda tegemiste kaudu selle metsikut ilu

Viive-Kai Rebane on mänginud tipptasemel korvpalli Eestis, USAs, Bulgaarias ja Itaalias. Nüüd on ta tagasi kodusaarel Hiiumaal, õigemini Kassaris, kus peab isaga Lemmena mesindustalu. Rebane peab oma tegemistest videoblogi ja see kukub tal südamlikult välja.

Foto: Viive-Kai Rebase videoblogist

Viive-Kai Rebase pikki videolugusid võiks kasutada Hiiumaa turismiarenduses. Loodetavasti need jõuvadki eesti vaatajaist kaugemale, sest Viive-Kai peab blogi inglise keeles.

Ta on siiras, lihtne, räägib ausalt enda elust ja kõik see on kokku pandud lummava loodusega, mille keskel Rebane elab. Ta otseselt ei reklaami Hiiumaad, aga see teebki sellest parima reklaami.

Eelmise aasta oktoobris oli Rebane üks ETV “Töörööbikute” saate peategelane. Saate tutvustuses kirjutati tema kohta nii: “Viive-Kai on ka üks neist, kes noorena suurde ilma minemisest unistas ja kellel õnnestuski oma unistused teostada. Ülikool Ameerikas, seejärel profi­korvpalluriks Euroopasse. Kuid ühel hetkel oli ta valiku ees, kas läheb oma vanale isale appi tema elutööd jätkama. Viive-Kai valis isa ja Hiiumaa. Praeguseks on ka temast saanud tubli mesinik. Ja kuigi õppida on veel palju, tunneb neiu, et just tänapäevaste oskuste lisamine isa ärile on tema tugevuseks – nii disainis ta logod ja ehitab sotsiaalmeedia­kontosid müügikanalina üles.”

Siin on valik Viive-Kai Rebase videoblogi postitustest. Tema videokanalit saab vaadata siit. Ja et Viive-Kail ja tema isal libedamalt läheks, tasub osta ka Lemmena talu mett.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri