Jaga seda postitust

VIDEOD: Halb ilm ja viperused segavad Rummu karjääris festivali, aga see toimub siiski

Into the Valley Rummu karjäär festival

Into the Valley toimumispaik kolmapäeval. F: Ivar Soopan

Rummu karjääris käib klubimuusikafestival Into The Valley, mida on seganud nii vihm, probleemid turvafirmaga kui ka katkendlik bussiühendus Tallinnaga.

Pidu siiski toimub, kuigi tundub, et rahvast on vähem kui korraldajad ootasid. Poest tehakse Facebooki otseülekandeid, mille salvestusi saab siit vaadata. Algselt oodati festivalile kuni 6000 külastajat. Peamiselt on tegu Euroopast ja mujalt maailmast kohale tulnud inimestega.

Vaata siit Reisiportaali videot päev enne festivali Rummu karjäärist.

Festivali pilet on kallis. Kolme päeva pilet maksab 159 eurot. Neljapäeval maksis päevapilet 49€, täna ja homme 89€. Telkimise eest tuleb tasuda 40€, kui telk on endal olemas. Autokaravani pääse maksab 100€.

Festivali Facebooki-lehel on paljud külastajad nurisenud bussiühenduse üle Tallinna lennujaamast Rummu festivalipaika. Sealt käib otsebuss, aga see pole graafikus püsinud ning osa inimesi pole soovitud ajal kohale jõudnud.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri