Jaga seda postitust

VIHM TÄNA JA HOMME: Vaata, milline on ilm viies Eesti festivalipaigas

Sel nädalavahetusel on üle Eesti palju suuri festivale. Reisiportaal vaatas järele, kui suur on rahvarikkamates festivalipaikades täna ja homme vihmavõimalus.

Haapsalu

Tuhanded inimesed tulevad täna ja homme Haapsallu, kus on Augustibluus. Tänane hommikupoolik on sombune, aga päeva peale läheb ilm paremaks. Hilisõhtul on aga vihmavõimalus 56%.

Reedene ilm Haapsalus. Allikas: Wunderground

Laupäeval on asjad halvemad. Kogu päeva on keskmisest suurem vihmavõimalus.

Laupäevane ilm Haapsalus. Allikas: Wunderground

Vaata Augustibluusi kava ja esinejaid siit.

Pärnu

Pärnus on täna erakordselt palju rahvast, sest peetakse Weekend Festivali ning ka gildipäevi. Vihmavõimalus hakkab täna tasapidi suurenema alates kl 18-st ja tõuseb südaööks 72 protsendini. Ehk siis suure tõenäosusega on hilisõhtul Pärnus vihmasadu.

Tänane ilm Pärnus. Allikas: Wunderground

Laupäeval on Pärnus vihmavõimalus keskmisest suurem. Kella 9-st kuni kl 13-ni on vihmavõimaluse protsent 60 kandis, siis väheneb kl 16-ks 24 protsendile ja püsib seal kuni kella 19-ni. Pärast on jälle suurem võimalus vihmasajuks.

Laupäevane ilm Pärnus. Allikas: Wunderground

Weekend Festivali kohta vaata siit.

Kärdla

Hiiumaal rahvarohke kohvikutepäev. Vaata lisa siit! Hiiumaa on üks päikesepaistelisemaid paiku Eestis. Täna ongi Kärdlas üsna vihmavaene, aga ilmselt pisut pilvine. Alles hilisõhtuks suureneb vihmavõimalus, aga seda vaid 38 protsentini.

Reedene ilm Kärdlas. Allikas: Wunderground

Laupäeval on Kärdlas ilmselt vihmane. Kella 11-ks tõuseb vihmavõimalus 73 protsendini, aga hiljem hakkab jõudsalt vähenema.

Laupäevane ilm Kärdlas. Allikas: Wunderground

Põlva

Põlvas on täna ja homme Intsikurmu festival. Täna on Põlvas kogu päeva pigem hea ilm. Vihmavõimalus on väga väike.

Tänane ilm Põlvas. Allikas: Wunderground

Laupäeval on kuni keskpäevani vihmavõimalus Põlvas väike, siis hakkab natuke tõusma ja jõuab kella 15-ks 62 protsendini. Kella 17 paiku hakkab vihmavõimalus jälle vähenema ja hilisõhtul on taevas peaaegu selge.

Laupäevane ilm Põlvas. Allikas: Wunderground

Otepää

Valgamaal, Otepää lähistel Lutike külas on Leigo järvemuusika festival. Täna ei pea Leigol olijad muretsema, sest vihmavõimalus on väike, kuigi siiski on. Suurim võimalus vihmaks on õhtul kl 22 paiku.

Tänane ilm Otepääl. Allikas: Wunderground

Laupäeval on Leigo turismitalus sombusem kui täna. Suurim võimalus vihmaks on kl 17 paiku – 63%.

Laupäevane ilm Otepääl. Allikas: Wunderground

Milliseid sündmusi nädalavahetusel Eestist leida võib, seda saad vaadata siit. Ilma kohta uuri kas Wundergroundist, kust saab vaadata ilmamuutust tundide kaupa, või yr.no-st, kus saab samuti adekvaatset teavet.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri