Jaga seda postitust

Viru ja Estoria pakuvad suvel hotellides tööd ligi 50 noorele

Legendaarne hotell Viru ja selle kõrval asuv ainulaadne Eesti disaini hotell Estoria võtavad suveks tööle ligi 50 noort. Turismi kõrghooajal pakutakse tööd just eelkõige teenindussektoris.

Viru Estoria Sokos hotell

Sokos Hotelsi noored töötajad. F: Sokos Hotels

“Meil on au võõrustada väga suurt osa oma poolest miljonist külalisest just suvel. Seetõttu otsime kõrghooajaks alati abikäsi juurde, seda ka noorte hulgast,” ütles Sokos Hotels Tallinna müügi- ja turundusdirektor Evelin Org.

Viru ja Estoria hotellides on viimase viie aasta jooksul suvel abiks olud ligi 250 noort ja kogemused nendega on väga positiivsed.
“Sõltuvalt ametikohast võib meile kandideerida alates 17. eluaastast. Valdkondi, millega tegeleda on seinast seina: kohvi serveerimisest hommikusöögil kuni voodipesu vahetamiseni hotellitoas,” selgitas Org.

Ta lisas, et on ka lõbusamaid ameteid: “Kuna Viru hotellis ööbib suvel umbes 5000 last, saab meil näiteks orava maskoti kostüümis lapsi rõõmustada.”

Varasem töökogemus tuleb kasuks, ent ei ole hotellis töö saamisel määrav. “Meil on sõbralikud kolleegid ja väga toetav tiim. Iga võõrkeele oskus on loomulikult abiks, ent tihti mõjub üks särav naeratus ja aktiivne, positiivne hoiak enam kui kümme sõna,” lausus Org.

Hotellide esindaja soovitas seda võimalust just neile, kes otsivad kogemust meeskonnatöös, tahavad midagi uut õppida, arendada oma suhtlemisoskust, teistega arvestamist ja saada suurhotellis töötamise kogemuse.

Sooviavaldus tööle kandideerimiseks palutakse saata hiljemalt 31. maiks e-posti teel maret.kaldmaa@sok.fi.

Hotellid asuvad Tallinnas, aadressil Viru väljak 4. Original Sokos Hotel Viru ja Solo Sokos Hotel Estoria operaator on SOK kontserni tütarfirma AS Sokotel.

Viru hotelli kõrval asuvas Estoria hotellis on 93 hotellituba, Virus on tube 423, lisaks on hoones linna suurim konverentsikeskus, laia valikuga restoranimaailm, ööklubi Café Amigo, ilukeskus ja Eesti esimene hotellimuuseum. Tänavu tähistab Viru hotell 45. tegutsemisaastat. Mainekas Briti väljaanne The Telegraph valis Viru 2016. aastal Eesti viie parima hotelli hulka.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri