Jaga seda postitust

VÕIDA TASUTA PILETID: Poproki superstaar Belinda Carlisle esineb 19. augustil Haapsalus

Haapsalu piiskopilinnuse hoovis esineb taasisesesvumispäeva eelõhtul, 19. augustil poproki suurnimi Belinda Carlisle. Reisiportaal loosib oma lugejate vahel välja kaks piletit kontserdile. Vaata siit, kuidas loosis osaleda.

Carlisle on end levimuusika ajalikku kirjutatud muuhulgas hittidega “Heaven Is a Place on Earth”, “Circle in the Sand” ja “La Luna”.

Esimest korda Eestit väisav USA Carlisle saavutas suure populaarsuse 1980-ndate keskel. Belinda Carlisle’i esinemist lossihoovis soojendab Shanon.

Samal päeval toimub Haapsalu Maitsete Promenaadi päev, mis on seotud taasisesesvumisaastapäeva pidustustega. Maitsete Promenaadile toovad oma restoranid ja tänavatoidu kohad välja kümned ettevõtjad üle Eesti.

Belinda Carlisle karjäär algas juba 1978. aastal, mil tuli kokku esimene omataoline eranditult tüdrukutest koosnev ansambel The Go-Go’s. Ajastuhõngulist kerg-poppi esitav bänd sai üle ootuste väga tuntuks ning müüs kõigest kolme tegevusaasta jooksul kaheksa miljonit plaati.

Carlisle alustas soolokarjääri 1985. aastal, mil ilmus tema esimene kauamängiv suurhitiga “Mad About You”. Tõeliselt maailmakuulsaks tegi laulja 1987. aasta plaat, millelt tulid ka ühed tema signatuurlood – “Heaven Is a Place on Earth” ja “Circle in the Sand”.

Belinda Carlisle edulugu jätkus ka järgmiste superplaatidega, millelt tulid oma ajastu suurhitid nagu “Live a Light on”, “We Want the Same Thing” ja “La Luna”. 1990-ndatel jätkas artist tõusulainel ja lõi koos oma ala tippudega lugusid kirjutades “Live Your Life Be Free” ja Big Scary Animal’i”.

Hilisemalt tegi Belinda Carlisle palju eri muusikalisi projekte, lastes välja veel sooloplaate, parimate lugude kogumikke ning esinedes taas The Go-Go’s-i liikmetega. Artist on tulihingeline loomakaitsja, taimetoidu pooldaja ning joogafänn.

Belinda Carlisle’i kontserdi piletid on eelmüügis Piletilevis.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri